www.cvonline.hu

Eladó (6 órás részmunkaidőben)

  • A hirdetés 1306 napja lejárt

A Fotex-Ofotért Kft. a magyar optikai piac vezető szereplője, Európa legnagyobb optikai vállaltcsoportjának, a közel 40 országban jelen lévő GrandVision B.V.-nek magyarországi leányvállalata.

Cégünk Magyarországon két optikai kiskereskedelmi hálózatot működtet, és e mellett Csehországban és Szlovákiában GrandOptical néven 40 optikai üzlettel van jelen.

Társaságunk optikai szaküzletébe keresünk 6 órás

Eladó

munkakörbe munkatársat.

Feladatok:

  • Boltba érkező vevők szakszerű és udvarias kiszolgálása, tanácsadás a vevőnek az áru kiválasztásához
  • Az áru érkeztetésében, kihelyezésében, a leltár felvételében való aktív közreműködés
  • A bolti adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Pénztárkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Az üzlet belső és külső terének tisztántartása
  • Gondoskodik az aktuális akciók vállalati előírásoknak megfelelő megjelenítéséről.
  • Nyitással és zárással kapcsolatos teendők ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Motivált és érdeklődő személyiség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Gyors, pontos munkavégzés

Előnyök:

  • Értékesítési (eladói) tapasztalat előny
  • Látszerész végzettség előny
  • Idegen nyelv tudása előny

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai továbbképzéseket, fejlődési lehetőséget
  • Jó munkahelyi légkört
  • Alap- és teljesítménybérből álló bérezést

Munkavégzés helye:

  • Veszprém (Közép-dunántúli régió)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát és rövid motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével az alábbi linkenkeresztül.

Jelige: „Eladó-Veszprém

Helyek Veszprém
Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő