Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár. Vásárlóink 11 európai országban, több mint 650 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget. Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 2000 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.
Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.
Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 900 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Szegedi áruházunkba
ELADÓ
munkatársakat keresünk

Feladatok:

  • teljes körű információnyújtás, tanácsadás a vevők számára
  • pontos igényfelmérés
  • szakszerű értékesítés
  • rendelések és vevőrendelések kezelése
  • vevőkkel való teljes kapcsolattartás
  • az áruház feltöltöttségének biztosítása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • vevőközpontú gondolkodású, segítőkész, dinamikus személyiség
  • készség a csapatmunkára
  • erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • német és/vagy angol nyelv ismerete
  • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
  • folyamatos továbbképzési lehetőségek
  • karrierlehetőség egy modern és fejlődő cégnél
  • átlagon felüli bérezés
  • havi prémium
  • étkezési hozzájárulás
  • karácsonyi jutalom

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen.

Eladó – Szeged

Szeged
Csongrád
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 28.02.2020

Állás megosztása