www.cvonline.hu

Eladó – Pénztáros

  • A hirdetés 34 napja lejárt

Cégünk dinamikusan fejlődő papír-írószer kiskereskedelmi hálózat.

Szegedi színvonalas üzletünkbe keresünk munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

  • vásárlók tájékoztatása, udvarias kiszolgálása
  • árufeltöltés
  • pénztárgép és számítógép kezelése
  • részvétel a leltározásban, áruátvételben

Elvárásaink:

  • szakirányú kereskedelmi végzettség, érettségi bizonyítvány
  • határozott, dinamikus munkavégzés
  • kereskedelmi érzék
  • jó kommunikációs készség
  • vevőközpontú gondolkodásmód
  • céltudatosság, eredményorientáltság
  • precizitás, pontosság
  • kereskedelmi tapasztalat, gyakorlat előny

Amit kínálunk:

  • önálló munkavégzés
  • stabil háttér
  • versenyképes jövedelem
  • karrierlehetőség
  • kellemes, színvonalas, igényes munkakörülmények

Fényképes, telefonszámmal és e-mail címmel ellátott önéletrajzát  e-mailben küldje el a lenti címre.

A „Tárgy” mezőbe kérjük beírni: „ELADÓ-PÉNZTÁROS / SZEGED”

Helyek Szeged
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Pénztáros
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő