www.cvonline.hu

Eladó – Pénztáros

  • A hirdetés 134 napja lejárt

A budapesti központú Rákóczi- Delikát Kft. üzemeltetése alatt működő Csokoládé Múzeum keres a múzeum bemutató üzletébe  gyakorlott

munkatársat.

Feladatok:

  • pénztárgép-kezelés
  • a múzeum mintaboltjában eladás / a múzeum mintaboltjába érkező vendégek kiszolgálása
  • a bolt árukészletének rendezése, árazása, polcfeltöltés
  • vendéglátóipari munkálatok - múzeumi programok alkalmával terítés, ételek, italok felszolgálása
  • a múzeumi programok kiszolgáló munkájában való aktív közreműködés

Elvárások:

  • kereskedelmi/vendéglátóipari középfokú végzettség
  • kereskedelmi/vendéglátóipari gyakorlat minimum 2-3 év
  • periódikus hétvégi munka vállalása

Előny jelent:

  • jó számítógép kezelői ismeret
  • kereskedelmi beállítottság
  • terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • hosszútávú biztos munkalehetőség
  • alkalmazotti munkaviszony
  • jó munkatársi csapat

Várjuk jelentkezését egy hónapnál nem régebbi fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Kiválasztás folyamata:

  1. Beérkező pályázatok elbírálása
  2. Írásos kérdőív kiküldése a kiválasztott jelölteknek
  3. Személyes interjú

Munkavégzés helye:

  • 1162 Budapest, Bekecs u. 22.

Megközelíthetőség:

  • 31-es buszjárat az Őrs Vezér Térről (kb. 25 perc)
  • Csömöri hév az Őrs Vezér Térről   (kb. 25-30 perc)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő