www.cvonline.hu

Eladó – Érd

  • A hirdetés 353 napja lejárt

LEGYÉL A MUNKATÁRSUNK!

Érdi Ofotért üzletünkbe olyan érettségizettek jelentkezését várjuk, akik szívesen foglalkoznának optikai termékek értékesítésével, ajánlásával.

Feladatok:

  • Vásárlóinkat végigkíséred az egész értékesítési folyamaton a meghatározott értékesítési irányelvek szerint: az üzletbe való belépéstől egészen a termék kiadásáig;
  • Tanácsaiddal segíted a számukra megfelelő termék kiválasztását.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Motivált és érdeklődő személyiség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Gyors, pontos munkavégzés

Előnyök:

  • Értékesítési (eladói) tapasztalat
  • Látszerész végzettség
  • Ha nem félsz idegen nyelven megszólalni

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai továbbképzéseket, fejlődési lehetőséget
  • Jó munkahelyi légkört
  • Alap- és teljesítménybérből álló bérezést

Munkavégzés helye:

  • Érd (Közép-magyarországi régió)

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Érd
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő