www.cvonline.hu

Eladást támogató asszisztens – Időszakos munka

  • A hirdetés 969 napja lejárt

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég területre az alábbi pozícióba munkatársakat keres

Feladat:

  • Új termékek bemutatása iPad-en
  • Partnerek túraterv szerinti látogatása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Kiemelkedő kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség,
  • Műszaki ismeret (iPad ismerete)
  • Határozott személyiség
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély,
  • Saját gépjármű,

Előnyt jelent:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,

Egyéb információ:

  • Időtartam: 2014.09.08. -2014.10.17.
  • Munkaidő: napi 8 óra, kezdés a korai órákban

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény és lakhely megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő