www.cvonline.hu

Ékszertanácsadó / Értékesítő

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • felvilágosítás, tanácsadás az ékszerek kiválasztásához, értékesítési tevékenység
  • napi üzletmenet biztosítása az üzletvezető iránymutatása alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú AKTÍV angol nyelvismeret
  • kapcsolatteremtő és meggyőző készség, vevőorientált szemlélet
  • nyitottság, tanulási hajlandóság, megbízhatóság, pontosság, felelősségtudat, terhelhetőség
  • pozitív, kedves, mosolygós, ápolt megjelenés
  • csapatszellem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 1-3 éves eladói tapasztalat
  • középfokú szakképesítés: ékszerbecsüs, becsüs, kereskedő, boltvezető végzettség
  • stílusérzék

Amit kínálunk:

  • szakmai trainingek, csapatépítők
  • ösztönző versenyek
  • versenyképes fizetés
  • lelkes, dinamikus csapat
  • nemzetközi háttér
  • hosszú távú munkakapcsolat
  • teljes munkaidős állás

Szükséges nyelvtudás:

  • angol - középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Becsüs, Eladó
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol