www.cvonline.hu

Ékszerbolti eladó

  • A hirdetés 659 napja lejárt

Nagy múltú, osztrák tulajdonú ékszergyártó Partnercégünk budapesti üzleteibe keresünk

Ékszerbolti eladó munkatársat

Feladatok:

  • Prémium kategóriás termékek értékesítése;
  • Vásárlók magas színvonalú kiszolgálása;
  • Vevőkkel való konzultáció, reklamációk kezelése.

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban (az interjún tesztelésre kerül!);
  • Kiskereskedelemben szerzett tapasztalat;
  • Ügyfélorientált, figyelmes, udvarias személyiség;
  • Rugalmasság, csapatjátékos attitűd;
  • Ékszerek iránti rajongás és elhivatottság.

Előny:

  • További idegen nyelv(ek) ismerete.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony, versenyképes fizetés;
  • Könnyen megközelíthető munkahely Budapest belvárosában;
  • Exkluzív, nívós munkakörnyezet, stabil multinacionális vállalati háttér;
  • Fiatalos, dinamikus csapat.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben a minőségi ékszerek szenvedélyes rajongója vagy, és úgy érzed, megfelelsz az elvárásoknak, ne késlekedj, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat a pozíció pontos megnevezésével még ma a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012