www.cvonline.hu

EKAR rendszer adminisztrátor - diákmunka

  • A hirdetés 704 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

Célunk a jövőd!
szakmai diákmunka

A Job Force Iskolaszövetkezet partnercége számára keres diákokat a következő pozícióba:

EKAR rendszer adminisztrátor

Feladatkör:

  • EKAR rendszerbe áruk és rendszámok rögzítése
  • menetlevelek adminisztrációja

Szakmai követelmények:

  • Kereskedelmi vagy gazdasági / logisztikai szakirányú tanulmányok
  • Legalább 2-3 hónapos releváns adminisztrátori szakmai tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás előnyt jelent

Munkavégzés helye: Budaörs

Bérezés: br. 800 Ft/óra

A jelentkezés feltétele a 18. életév betöltése és aktív nappalis hallgatói jogviszony megléte.

Ha szeretnél egy nemzetközi munkakörnyezetben versenyképes szakmai tapasztalatra és fizetésre szert tenni, akkor várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre.

Tárgyba írd be: EKAR adminisztrátor

Helyek Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator