www.cvonline.hu

EKAR rendszer adminisztrátor - diákmunka

  • A hirdetés 575 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

Célunk a jövőd!
szakmai diákmunka

A Job Force Iskolaszövetkezet partnercége számára keres diákokat a következő pozícióba:

EKAR rendszer adminisztrátor

Feladatkör:

  • EKAR rendszerbe áruk és rendszámok rögzítése
  • menetlevelek adminisztrációja

Szakmai követelmények:

  • Kereskedelmi vagy gazdasági / logisztikai szakirányú tanulmányok
  • Legalább 2-3 hónapos releváns adminisztrátori szakmai tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás előnyt jelent

Munkavégzés helye: Budaörs

Bérezés: br. 800 Ft/óra

A jelentkezés feltétele a 18. életév betöltése és aktív nappalis hallgatói jogviszony megléte.

Ha szeretnél egy nemzetközi munkakörnyezetben versenyképes szakmai tapasztalatra és fizetésre szert tenni, akkor várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre.

Tárgyba írd be: EKAR adminisztrátor

Helyek Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Work Force Kft.

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...
Magyarország

Értékesítő IX.kerület

ÉrtékesítőFőbb feladatok, munkák:új ügyfelek te...

HR Projektvezető

Szeretnél kapcsolattartóként dolgozni, emberekk...