www.cvonline.hu

EKÁER ügyintéző

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 983331

Logisztikai partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Számítógépes adatrögzítés az Elektronikus Közúti Áruforgalom Ellenőrző Rendszeren keresztül
  • Adatszolgáltatás, riportok készítése
  • A fuvarszervezők munkájának segítése
  • Szállítmányokkal kapcsolatos adatellenőrzés
  • Felmerült problémák és reklamációk kezelése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • MS Office programok (különösen Excel) felhasználó szintű kezelése
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Kiemelkedő monotonitástűrés
  • Nagyfokú pontosság, precizitás, önállóság

Juttatások:
  • Versenyképes fizetés
  • Vonzó béren kívüli juttatáscsomag (cafeteria rendszerben)
  • Kiváló munkakörülmények
  • Jó munkahelyi légkör

Előnyök:
  • Logisztikai végzettség

  • Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal és a pozíció megjelölésével a megadott e-mail címen keresztül. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül

Munkavégzés helye:
  • Pilisvörösvár

Egyéb információk:
Munkaidő: 1 műszakos, éjszakai munkavégzés: H-P 21:00 – 06:00