www.cvonline.hu

EKÁER ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.23.
Hirdetés azonosító: 976626

Mezőgazdasággal és élelmiszergyártással foglalkozó partnercégünk keres munkatársakat Mezőgazdasági és élelmiszergyártó multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk a logisztikai osztályra munkatársat azonnali kezdéssel EKÁER adminisztrátornak
Feladatok:

  • Számítógépes adatrögzítés az Elektronikus Közúti Áruforgalom Ellenőrző Rendszeren keresztül,
  • szállítmányokkal kapcsolatos adatellenőrzés,
  • adategyeztetések, adminisztráció,
  • precizitást, monotonitást igénylő irodai munkavégzés,
  • kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • Excel program ismerete,
  • adatkezelési, adatrögzítési tapasztalat,
  • nagyfokú pontosság, precizitás, önállóság,
  • kiemelkedő monotonitástűrés.

Juttatások:
  • hosszú távú munkalehetőség, azonnali kezdéssel,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • modern irodai környezet.
  • munkaidő H-P 11:00 - 19:00

Előnyök:
  • Logisztikai végzettség,
  • szállítmányozás, logisztika területén, illetve fuvarszervezésben szerzett adminisztrációs tapasztalat,
  • SAP ismeret,
  • angol nyelvismeret.

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Fényképes önéletrajzzal, bérigénnyel és a pozíció megnevezésével jelentkezhet. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket keressük fel!

Munkavégzés helye:
  • Budapest