www.cvonline.hu

EKAER ügyintéző

  • A hirdetés 898 napja lejárt

Jelige:  2015_ED_EKAER

Feladatok:
•    Új beszállítók tájékoztatása a Magyarországon érvényben lévő szabályozásról (EKAER), az ehhez kapcsolódó folyamatokról, feladatokról, információtovábbítási kötelezettségekről
•    Adatgyűjtés a beszállítóktól, vállalatirányítási rendszerből az EKAER jelentéshez
•    Adategyeztetés beszállítókkal, vevőkkel, szállítmányozókkal
•    Adatok összeállítása EKAER jelentéshez, adatrögzítés a NAV rendszerében, adatkorrekciók végrehajtása
•    Kockázatos termékek előírás szerinti kezelése, bejelentése
•    Jogszabályi változások nyomon követése, kezelése, menedzselése

Elvárások:
•    Minimum középfokú végzettség, érettségi
•    Társalgási szintű német és angol nyelvtudás
•    Erős, felhasználó szintű MS Office ismeret
•    Fejlett kommunikációs, diplomáciai és problémamegoldó készség, önállóság a munkavégzésben, döntési illetve stressztűrő képesség, terhelhetőség, felelős magatartás
•    Műszakrendben történő munkavégzés (akár hétvégén is)
•    Külső telephelyen való munkavégézs

Előny:
•    Logisztikai, gazdasági végzettség
•    SAP ismerete
•    Angol vagy német nyelvvizsga
•    ERP ismeret

Helyek Miskolc
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol