www.cvonline.hu

EKÁER ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.23.
Hirdetés azonosító: 1073310

Logisztikai partnercégünkhöz keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • EKÁER adminisztrációs feladatok
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal
  • Kapcsolattartás a cég más osztályaival, illetve a külföldi irodaházakkal
  • Rendszámmanagement

Elvárások:
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú szakmai végzettség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Kitartó, terhelhető, rugalmas személyiség
  • Három műszakos munkarend vállalása (6.00-14.30; 12.00-20.30;20.30-6.00)

Juttatások:
  • Fix alapbér + műszakpótlékok
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Professzionális szakmai háttér
  • Fejlődési lehetőségek
  • Céges buszjárat a XI. kerületi Etele térről

Előnyök:
  • Szállítmányozás, logisztika területen szerzett végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben megfelel az elvárásoknak, és hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje önéletrajzát a feltüntetett email címre.

Egyéb információk:
Munkaidő: H-P 3 műszak 6.00-14.30 12.00-20.30 20.30-06.00 Munkavégzés helye: Páty