www.cvonline.hu

EKÁER Adminisztrátor

  • A hirdetés 693 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

(2 műszakos munkarendben)

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Szállítmányozási adatok rögzítése EKÁER rendszerben
  • Riportok előkészítése, aktualizálása
  • Üzleti partnerekkel történő napi kommunikáció
  • Társosztályokkal való együttműködés

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség/ releváns szakmai tapasztalat
  • Minimum 2 év logisztikai környezetben szerzett tapasztalat
  • MS Office, főként Excel haladó szintű ismerete
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Monotónia tűrés
  • Vevőorientált gondolkodás
  • Kétműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Gyál

Helyek Gyál
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol