www.cvonline.hu

EKÁER adminisztrátor

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1049503

Multinacionális logisztikai szolgáltató partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • EKÁER adminisztrációs feladatok
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal
  • Kapcsolattartás a cég más osztályaival, illetve a külföldi irodaházakkal
  • Rendszámmanagement

Elvárások:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Kitartó, terhelheto, rugalmas személyiség
  • Három muszakos munkarendben történo munkavégzésre való hajlandóság

Juttatások:
  • Kellemes munkahelyi légkör jó csapatban
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Céges busszal a Budapest-Páty vonalon bejárás biztosított

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem jelentkezzen a megadott emailcímen fényképes önéletrajzával

Munkavégzés helye:
  • Páty