www.cvonline.hu

EKÁER Adminisztrátor (Határozott 6 hónapra)

  • A hirdetés 633 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

munkatársat keresünk.

Feladatok:
• Szállítmányok okmányainak ellenőrzése
• Szállítólevelek rögzítése vállalatirányítási rendszerben
• Kapcsolattartás az üzleti partnerekkel
• Társosztályokkal való együttműködés

Elvárások:
• Középfokú végzettség
• Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
• Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
• Microsoft Office (Excel) magabiztos használata
• Monotonitás- és stressz tűrő képesség

Előny:
• SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk:
• Határozott idejű szerződés
• Versenyképes bérezés+cafeteria
• Multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII.kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése és erősítse meg jelentkezését azzal, hogy regisztrál oldalunkon: Link megjelenítése
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol