www.cvonline.hu
EKÁER adminisztrátor diák (Referenciaszám: PJ3380)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.02.03.
Jelentkezési határidő: 2015.02.15.
Hirdetés azonosító: 901150
lejárt

XXII. kerületi gyógyszeripari multinacionális partnerünkhöz keresünk diákot, az alábbi pozícióba:

EKÁER adminisztrátor diák

Feladatok:
- Adatgyűjtés a beszállítóktól, vállalatirányítási rendszerből és EKÁER rendszerhez
- Adategyeztetés beszállítókkal, vevőkkel, szállítmányozókkal
- Adatok összeállítása EKÁER jelentéshez, adatrögzítés a NAV rendszerben, adatkorrekciók végrehajtása
- Kockázatos termékek előírás szerinti kezelése, bejelentése
- Jogszabályi változások nyomon követése, kezelése menedzselése

Elvárások:
- Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony még legalább egy fél évig
- Legalább társalgási angol nyelvtudás
- Napi 6 órás munkaidő vállalása júniusig hétköznapokon (10.30 és 16:30 közötti munkavégzés)
- Pontosság, precizitás
- Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:
- Kiemelten magas kereseti lehetőség
- Multinacionális, fiatalos környezet
- Nyugodt, barátságos légkör

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Füleki Ildikó kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.