www.cvonline.hu

Éjszakás recepciós

  • A hirdetés 889 napja lejárt

A Hoteljobs ÉJSZAKÁS RECEPCIÓS munkatársat keres.

Fő feladatok:
- check in/check out feladatok ellátása,
- a Front desk napi operációs tevékenységeinek elvégzése
- a szükséges adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárásaink:
- tárgyalóképes angol nyelvtudás, egyéb nyelv ismerete előny
- 4 éves releváns munkatapsztalat
- terhelhetőség
- számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel)
- csapatjátékos személyiség,
- jó szervező- és kommunikációs készség,
- önálló problémamegoldó képesség,
- vendégszeretet

Amit kínálunk:
-versenyképes fizetés
- személyes és karrier fejlesztési lehetőség

A jelentkezéseket angol nyelvű önéletrajzzal várjuk.