www.cvonline.hu

Éjszakás recepciós

  • A hirdetés 1191 napja lejárt

A Marriottnál hozzásegítjük, hogy megvalósítsa álmait, lehetőséget adunk a fejlődésre, előlépésre, megismerheti lelkes munkatársainkat és választhat az általunk kínált karrierlehetőségek közül.

munkakörbe keresünk munkatársat a

Courtyard by Marriott Budapest City Centerbe.

Fő feladatok:

  • check in/check out feladatok ellátása,
  • a Front desk napi operációs tevékenységeinek elvégzése a Marriott által előírt sztenderdek betartásával,
  • napi zárás lebonyolítása,
  • a szükséges adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárásaink:

  • szállodai recepciós tapasztalat,
  • terhelhetőség,
  • számítógépes felhasználói ismeretek, Opera szoftver ismerete előny,
  • állandó éjszakai munkaidő beosztás vállalása,
  • alapvető számviteli tudás,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • csapatjátékos személyiség,
  • jó szervező- és kommunikációs készség,
  • önálló problémamegoldó képesség,
  • vendégszeretet.

A jelentkezéseket önéletrajz és motivációs levél kíséretében kérjük elküldeni.

A Marriott világszerte sorozatosan elnyeri a legvonzóbb munkáltató címet különböző kategóriákban, mint például a Working Mother / Dolgozó Anyák, Diversity Inc.,/ Sokszínűségi egyesület és a LatinaStyle magazin is több ízben elismeréssel jutalmazta. A FORTUNE magazin immáron sorban a tizenkettedik éve tünteti fel a Marriottot a “100 legjobb Munkáltató” között.