www.cvonline.hu

Éjszakás recepciós

  • Company_icon Hotel Regnum Kft
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Budapesti négycsillagos szálloda

Éjszakás recepcióst

keres

Elvárások:

  • Angol és egyéb idegen nyelv kiváló ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás
  • Vendégközpontú hozzáállás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Csapat orientált munkavégzés

Előny:

  • Hostware program ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Recepciós
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Szállodai recepciós
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol