www.cvonline.hu

Éjszakás Recepciós

  • A hirdetés 340 napja lejárt

A CPI Hotels csoport tagjaként ismert Mamaison szállodalánc kettő és a Starlight Suiten Hotel további egy budapesti szállodával képviselteti magát a hazai piacon. Starlight Suiten Hotelünkbe keresünk

Éjszakás Recepcióst

hosszú távra!

Feladatok:

  • Vendégek check-injéhez és check outjához kapcsolódó feladatok ellátása
  • Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
  • számlázási adatok helyes rögzítésének biztosítása, vendég számlák létrehozása és terhelése
  • pénztár kezelés
  • adminisztratív és egyéb ad-hoc feladatok elvégzése
  • riportok és havi statisztikák elkészítése

Elvárások:

  • Folyékony angol nyelvtudás, egyéb idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • Magas szintű MS Office kezelési ismeretek
  • Vendégközpontú személyiség
  • Csapatjátékos attitűd
  • Barátságos és rugalmas személyiség pozitív hozzáállással
  • képes egyszerre több feladat kezelésére, illetve azok priorizálására
  • hajlandóság heti 40 óra vállalására, éjszakai műszakban
  • hasonló pozícióban eltöltött tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát Jakab Edit részére a "Jelentkezés" gombon keresztül. Kérjük, a tárgy mezőben tüntesse fel a pozíció megnevezését.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol