www.cvonline.hu

Éjszakás recepciós

  • A hirdetés 517 napja lejárt

Ötcsillagos budai szálloda  Front Office csapata

új munkatársat keres

Munkakörbe

 Feladatok:

  • A vendégek sztenderdeknek megfelelő érkeztetése, utaztatása
  • Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
  • Folyamatos kapcsolattartás a szállodai területtel
  • Telefonhívások kezelése
  • Transzferek ügyintézése
  • Vendégszámlák terhelése, fizettetése, valamint hitelkártya tranzakciók kezelése
  • Kulcskártya kezelés
  • Napi zárások lebonyolítása, statisztikák, jelentések elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (ideális esetben turizmus és vendéglátás szakon)
  • Naprakész számítógépes ismeretek (MS Office és Opera program felhasználói szintűen kezelése)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás és további egy idegennyelv ismerete előny
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Hasonló környezetben szerzett 1-2 év releváns szakmai tapasztalat előny
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • Elkötelezettség és udvariasság

Amennyiben felkeltettük érdeklődését magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levelét, fizetési igény és pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol