www.cvonline.hu

Éjszakás pénzfeldolgozó (Budapest)

  • Company_icon G4S Készpénzlogisztikai Kft.
  • Location_icon XIII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

g4s

Éjszakás pénzfeldolgozó

Ha hosszú távú munkát szeretnél, elkötelezett vagy és feddhetetlen előéletű, valamint Budapesten keresel biztos, bejelentett munkalehetőséget, jelentkezz hozzánk.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Bankjegyek darabszámának ellenőrzése, rendszerezése, eredetiségének vizsgálata
  • Kisebb adminisztrációs munkák

Miért érdemes nálunk dolgozni?

  • Könnyen megtanulható, felelősségteljes munkát végezhetsz
  • Pihenőidőt biztosítunk a műszak közben
  • Teljes bejelentett munkabért kapsz, amihez még cafeteria is jár
  • Mindez központi helyen, a XIII. kerületben, pár perc sétára a metrómegállótól
  • Havonta mindössze 15-17 napot kell dolgoznod, és a túlóráidat is kifizetjük
  • Kényelmes munkaruhában dolgozhatsz
  • Számunkra is fontos, hogy jó közösség tagja legyél
  • Nálunk igénybe vehetsz plusz szociális juttatásokat is (támogatások, kedvezmények, ingyenes belépők)

Ha érdekel a lehetőség, küldd el önéletrajzodat a lenti email címre!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Értékesítés / Kereskedelem > Pénztáros
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű