www.cvonline.hu

ÉJSZAKAI ÜZEMVEZETŐ

  • A hirdetés 216 napja lejárt

BUDATÉTÉNYI PÉKSÉG

munkatársat keres

Bővülés miatt budatétényi pékség azonnali belépéssel éjszakai üzemvezető munkatársat keres.

Feladatok:

  • folyamatos részvétel a termelésben
  • összefogja és ellenőrzi a gyártást, a munkafolyamatokat

Elvárások:

  • pék szakmunkás végzettség
  • 15 fős csapat irányításában, hasonló munkakörben eltöltött 3-5 év tapasztalat
  • minőségbiztosítási rendszer ismerete

Vidéki munkavállalóknak szálláslehetőség biztosított!

Jelentkezéseket a 0620/463-6080-as telefonszámon, vagy az alábbi e-mail címre küldött önéletrajzzal várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő