www.cvonline.hu

Éjszakai targoncavezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.07.
Jelentkezési határidő: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1077908

Éjszakai bagoly vagy? Szeretnél fix éjszakásként dolgozni? Jelentkezz!
Targoncavezetőt keresünk Budapest IX. kerületébe!

Feladatok:

Feladatok:
- Raktári anyagmozgatás, kitárazás, betárazás
- Raktári adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

Elvárások:
- éjszakai munkarend vállalása (H-P 17:00-01:30)
- Min. 8 általános iskolai végzettség
- Érvényes targoncás jogosítvány 3324 (vezetőüléses)
- Raktározásban, targoncavezetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- hosszú távú munkalehetőség
- jó csapat (4-5 fős)
-fix műszak

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján