www.cvonline.hu

Éjszakai takarító

Hozzáadva: 2017.05.24.
Hirdetés azonosító: 1095847

Nemzetközi gyorsétterem partnercégünk munkatársakat keres az alábbi pozícióba: Ha szeretnél egy fiatalos csapatban, hosszú távon dolgozni, ahol gyors előrelépési lehetőség vár rád, akkor mindenképp jelentkezz erre az állásra!
Feladatok:

  • Étteremben az étkező terület és a konyhai berendezések tisztaságának biztosítása

Elvárások:
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Megbízhatóság
  • Éjszakai munkavégzésre való hajlandóság

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Béren felüli juttatások

Előnyök:
  • Takarítói tapasztalat

  • Fényképes önéletrajzodat e-mail címre küldheted el. Diákok jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Fényképes önéletrajzodat e-mail címre küldheted el. Diákok jelentkezését is várjuk.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió