www.cvonline.hu

Éjszakai takarító diákmunka gyorsétteremben

Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 1037234

A suli mellett csak este van időd dolgozni? Nehezen találsz magadnak éjszakai diákmunkát, ahol nem kell minden este ott lenned? Mi most ajánlunk neked egy ilyen lehetőséget!
Feladatok:

  • Alapanyagok, ízesítők előkészítése
  • Szendvicskészítés, hússütés - krumplisütés,
  • Rendelések felvétele, termékek ajánlása, pénztárgép kezelése,
  • Vendégek udvarias, gyors, pontos kiszolgálása
  • Zárási feladatok elvégzése
  • Takarítási feladatok ellátása

Elvárások:
  • Heti minimum 2 műszak vállalása 18-02 óráig vagy 22-02 óráig
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Vevőorientált gondolkodásmód

Juttatások:
  • Alapos bevezető tréningek
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés bruttó 700Ft/óra+ műszakpótlék
  • Rugalmas beosztás
  • Fiatalos csapat

  • Jelentkezz hozzánk fényképes önéletrajzoddal! Tárgy: BK-EJ

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest Árkád