www.cvonline.hu

Éjszakai recepciós

  • A hirdetés 668 napja lejárt

Budapest szálloda keres éjszakai recepcióst hosszútávra, azonnali kezdéssel

A Hotel Chesscom a KÖKI terminálnál található, magas forgalmú, modern, vendégcentrikus szálloda.

Keressük azt a megbízható, vendégközpontú, fiatalos munkatársat, akik teljes munkaidőben szeretne elhelyezkedni jó hangulatú környezetben, versenyképes fizetésért.

Főbb feladatok:

  • vendégek fogadása, check-in, check-out
  • vendégek tájékoztatása
  • számlázás
  • pénzkezelés
  • telefonok fogadása
  • a munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Amit kínálunk:

  • valóban versenyképes bér
  • bejelentett állás
  • egyéb, teljesítményhez kapcsolódó juttatások
  • fiatalos csapat
  • kellemes munkahelyi légkör
  • étkezés

Elvárások:

  • aktív angol, minimum középszintű nyelvtudás
  • vendégszeretet
  • jó kommunikációs készség
  • mosolygós, pozitív attitűd, segítőkészség
  • jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • szállodai tapasztalat
  • Hostware szállodai rendszer ismerete
  • egyéb nyelvek ismerete

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet az alább megadott e-mail címen.