www.cvonline.hu

ÉJSZAKAI RECEPCIÓS

  • A hirdetés 1011 napja lejárt

Partnercégünk megbízásából, Budapesti Hostelbe angol nyelven jól beszélő, részmunkaidős, éjszakai időbeosztással keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

A feladatod lenne:

  • Vendégek fogadása, informálása;
  • Bejövő, nemzetközi telefonhívások kezelése, továbbítása;
  • Munkatársak támogatása, általános asszisztencia;
  • Folyamatok dokumentálása.

Amit elvárunk Tőled:

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Előny: recepción, ügyfélszolgálaton szerzett 1-2 éves tapasztalat;
  • Angol nyelvet jól beszélő pályakezdők, végzős diákok jelentkezését is várjuk!
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Ügyfélközpontú, proaktív személyiség;
  • Precíz, hibamentes adminisztráció.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos munkahely, fiatalos vendégekkel;
  • Nyelvtanulási lehetőség;
  • A részmunkaidő miatt iskola mellett is végezhető.

Munkaidőd így alakulna:

  • Váltott műszakban heti 2-3 nap, 18:00-08:00

Referenciakód: ER01

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, önéletrajzodat küld el az alábbi címre, a referenciakód megjelölésével: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...