www.cvonline.hu

Éjszakai Recepciós

  • A hirdetés 2 napja lejárt

A belváros szívében található nemzetközi, prémium szolgáltatásokat nyújtó szálloda ambiciózus, elkötelezett, motivált és karrier tervekkel rendelkező munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Vendégek becsekkolása, fizettetése, kicsekkolása, teljeskörű recepciós feladatok ellátása
  • A szálloda szolgáltatásainak ismerete, a vendégek pontos tájékoztatása
  • Valutaváltás a rá vonatkozó devizajogi szabályok ismeretében és azok szem előtt tartásával
  • Napi credit limit ellenőrzés minden házban lakó vendég esetében
  • Daily riport készítés

Szükséges készségek:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Kiváló problémamegoldó készség, magabiztosság

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés, upselling bónusz
  • Műszakpótlék (éjszakai 40%)
  • Próbaidő után cafeteria
  • 20 nap -időarányosan járó-alapszabadság és pótszabadságok
  • Ingyenes munkaruha tisztítás
  • Kedvezményes ár a szálloda Spa és Éttermi egységeiben
  • Térítésmentes étkezés a személyzeti étkezdében
  • Szakmai és készség tréningek, fejlődési programok

Pályázatokat magyar és angol nyelven, motivációs levéllel a megadott e-mail címre várjuk

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Recepciós
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Szállodai recepciós
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol