www.cvonline.hu

Éjszakai recepciós

  • Az állásajánlat lejárt.

A visegrádi négycsillagos Hotel Silvanus

éjszakai recepciós

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Vendégek fogadása, érkeztetése, informálása, utaztatása
  • Fizettetés, számlázás, kasszakezelés
  • Kapcsolattartás a szálloda más területeivel (HK, Étterem)
  • Foglalások rögzítése, ellenőrzése, szobák beosztása
  • E-mailek folyamatos kezelése
  • Telefonhívások kezelése
  • Vendégek folyamatos udvarias, szakszerű kiszolgálása

Elvárások:

  • Egy idegen nyelv ismerete
  • Éjszakai munkarend vállalása
  • Legalább középfokú végzettség
  • Pontos, precíz, gyors munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Kedves, mosolygós személyiség
  • Határozott fellépés, vendég centrikus, udvarias magatartás
  • Ápolt és igényes megjelenés
  • Terhelhetőség
  • Csapatszellem

Előny:

  • További idegennyelv-ismeret
  • Szállodai recepción szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség

Kérjük fényképes magyar nyelvű önéletrajzát küldje az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Hotel Silvanus, Visegrád
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest