www.cvonline.hu

Éjszakai Raktári Adminisztrációs Munkatárs

  • A hirdetés 644 napja lejárt

Cégünk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként jelentős szerepet tölt be a logisztikai szolgáltatások piacán. Fejlődésünk eredményeként logisztikai csoportunkba

Éjszakai raktári adminisztrációs munkatársat

keresünk.

Feladatok:

  • járatok érkeztetése, dokumentálása
  • fuvarlevelek nyomtatása, szétosztása a kiszállítóknak
  • visszáruk dokumentálása, raklapnyilvántartás vezetése, számlázási feladatok
  • napi statisztikák elkészítése
  • fuvarlevelek rögzítése

Elvárások:

  • adminisztrációs tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • raktári adminisztratív munkában szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat előny
  • jó felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • nagyfokú pontosság
  • önálló munkavégzés

 Előny:

  • vállalatirányítási rendszer használatában szerzett gyakorlat
  • raktári adminisztratív munkában szerzett 1-2 éves tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és a fizetési igény megjelölésével küldje el a lentie-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő