www.cvonline.hu

Éjszakai rakodómester

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 953850

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa egyik legdinamikusabban fejlődő diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Kínált pozíció:

ÉJSZAKAI RAKODÓMESTER

Munkavégzés helye:

Hejőkürt

Feladatok:

  • az áruházakból visszaérkező kamionok ellenőrzése
  • visszáruk, hulladékok szelektív gyűjtése és kezelése
  • a raktár külső-belső tisztaságának biztosítása
  • kamionok rakodásának ellenőrzése
  • hűtési lánc betartásának ellenőrzése
  • szállítólevelek kiállítása, elszámoltatás
  • fuvarszervezés
  • kapcsolattartás a társosztályokkal, üzletekkel

Elvárások:

  • fizikai terhelhetőség
  • munkaidő-beosztásbeli rugalmasság (kb.70%-ban éjszakai munkavégzés)
  • megbízhatóság, pontosság
  • határozott fellépés
  • számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • targoncás jogosítvány megléte előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • stabil háttér
  • változatos munkakör egy dinamikus, fiatal csapatban
  • versenyképes jövedelem
  • kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 100%-os támogatása
  • étkezési hozzájárulás (a belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • Erzsébet-utalvány (a belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)

Jelentkezni lehet

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük töltse ki online jelentkezési lapunkat:

Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja