www.cvonline.hu

Éjszakai munkavégzés ügyfélszolgálaton

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1049849
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Amennyiben szeretnél éjszaka rugalmas időbeosztásban dolgozni, megtaláltad a Neked való pozíciót. Partnercégünk Ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba keres diákokat.

Feladatok:

  • Bejövő hívások fogadása
  • Kérdések megválaszolása
  • Bejelentések rögzítése
  • Beérkező kérdések továbbítása a megfelelő csoportnak

Elvárások:

  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony

Munkaidő: hétfő - vasránap: 21.00-7.00 óra között. Heti 30-35 óra minimum vállalása.

A betanulás ideje alatt kb. 2 hónap nappali munkavégzés várható.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 742 Ft/ óra +munkatörvénykönyve alapján járó műszakpótlék
  • Esetenként a Bruttó 853 Ft-os órabér is elérhető
  • Rugalmasan beosztható munkaidő
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Könnyen megközelíthető munkahely

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy az alábbi telefonszámon +36 70 452 3338

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!