www.cvonline.hu

Éjszakai munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 1094217
lejárt

TNT Express vezető logisztikai cégünk részére keresünk munkavállalókat, éjszakai irodai munkára.

Feladatok:

  • csomagok szortírozás, scannelése, cimkenyomtatás

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • hosszú távú munkalehetőség, heti beosztással,
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
Munkaidő: este 22:00 - 6:00 között

Hétfő és péntek között heti minimum 2-3 nap vállallása!

Amit kínálunk

  • bruttó 1066 Ft/óra
  • fizetett szabadság
  • rugalmas munkaidő
  • hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezésedet elküldheted E-mail cím megjelenítése címre, vagy gyere be hozzánk személyesen és jelentkezz így. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3337. Visszahívunk!

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően.