www.cvonline.hu

Éjszakai munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 1031640
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

TNT Express vezető logisztikai cégünk részére keresünk munkavállalókat, adminisztratív irodai munkára.

Feladatok:

  • csomagok szortírozás, scannelése, cimkenyomtatás

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • pontosság, precizitás
  • hosszú távú munkalehetőség, heti beosztással,
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
Munkaidő: este 22:00 - 6:00 között

Hétfő és péntek között heti minimum 2-3 nap vállallása!

Amit kínálunk

  • Bruttó 1066 Ft/óra
  • rugalmas munkaidő
  • hosszútávú munkalehetőség

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztráció követően.