www.cvonline.hu

Éjszakai igazgató

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.06.29.
Jelentkezési határidő: 2014.07.02.
Hirdetés azonosító: 825622

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Éjszakai igazgató
Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Bécsi út 258.
Főbb feladatok: -Irányítja az áruház éjszakai működését, képviseli a vállalatot és az áruházat a vásárlók előtt.
-Munkájával hozzájárul a forgalmi célok eléréséhez, a költségek és a profit szem előtt tartásával, valamint a rendelkezésre álló erőforrások maximális kihasználásával.
-Felügyeli az éjszaka zajló árufeltöltés folyamatát és a szakszerű kiszolgálást, biztosítja a készletelérhetőséget az osztályokon.
-Betartja és betartatja az aktuális áruházi sztenderdeket és törvényi előírásokat a termékkihelyezés során.
-Biztosítja a termékek megfelelő minőségét az áruátvételtől az értékesítésig. Beazonosítja a termékekkel kapcsolatos problémákat és megfelelő intézkedéseket hoz kezelésükre.
-Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi és jogszabályokat, előírásokat, valamint ezeket a rábízott munkatársakkal is betartatja.
-Gondoskodik az aktuális termék akciók vállalati előírásoknak megfelelő megjelenítéséről.
-Irányítja, képzi és fejleszti beosztottjait a vásárlók magas szintű kiszolgálása és a szabályszerű, hatékony munkavégzés érdekében.
-Biztosítja a munkavégzéshez szükséges eszközök meglétét, elvégezteti a tervszerű megelőző karbantartási munkákat.
-Gondoskodik a szakszerű szelektív hulladék-kezelésről és a hatékony energiagazdálkodásról.
Munkakör betöltésének feltételei: -multinacionális vállalati környezetben szerzett vezetői tapasztalat,
-vevőközpontú szemlélet,
-számítógépes ismeretek (elsősorban az MS Office alkalmazások ismerete),
-jó elemzői és döntéshozói képesség,
-proaktivitás,
-igény és alkalmasság saját maga és a beosztottak fejlesztésére,
-készség a csapatmunkára,
-vezetői készségek,
-motiváló, meggyőző személyiség,
-lelkes és elkötelezett hozzáállás,
-őszinte, kiegyensúlyozott személyiség,
-vezetői engedély,
-regionális területi mobilitás.
Szükséges végzettség: Középiskola
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: -felsőfokú végzettség,
-szakirányú kereskedelmi végzettség,
-logisztikai területen szerzett munkatapasztalat,
-kereskedelmi szoftverek felhasználói szintű ismerete,
-stressztűrő képesség és terhelhetőség,
-üzleti szemlélet,
-vezetői kvalitások,
-angolnyelv-tudás,
-országos mobilitás