www.cvonline.hu

Éjszakai csoportvezető

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.11.07.
Jelentkezési határidő: 2016.01.18.
Hirdetés azonosító: 1007297

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Éjszakai csoportvezető
Munkavégzés helye: 1101 Budapest, Kőbánya-Kispest
Főbb feladatok: A rábízott készletgazdálkodási, készletkezelési feladatok megfelelő elvégzésével biztosítja az eladótérben az optimális készletelérhetőséget a vásárlói elégedettség érdekében.
Az éjszakai árufeltöltés biztosításával gondoskodik a szárazáru-termékek megfelelő minőségéről az áruátvételtől az értékesítésig.
A termékek minőségmegőrzési idejét figyelemmel kíséri, szükség esetén elvégezteti a leértékelés folyamatát.
Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat és előírásokat (selejtezési, leltározási, áruátvételi, visszáruzási, kasszasori értékesítési szabályok) és ezeket a rábízott munkatársakkal is betartatja.
Megismeri és hatékonyan végzi a feladatköréhez kapcsolódó áruházi munkafolyamatokat (árufeltöltés, túl készletek/ készlethiány kezelése, lefogyó termék folyamat, árváltozások kezelése).
Részt vesz a kötelező leltárak lebonyolításában.
Megismeri és alkalmazza a mérlegek, és a pénztárgépkezelés szabályait.
Munkája során segíti az új munkatársak, gyakornokok beilleszkedését.
Gondoskodik a szakszerű szelektívhulladék-kezelésről és a hatékony energiagazdálkodásról.
Munkakör betöltésének feltételei: általános iskolai bizonyítvány,
kereskedelmi területen szerzett munkatapasztalat,
erkölcsi bizonyítvány,
egészségügyi alkalmasság,
az éjszakai műszak vállalása,
vevőközpontú szemlélet,
lelkes és elkötelezett hozzáállás,
készség a csapatmunkára,
vezetői készségek.
Szükséges végzettség: általános iskola
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: középfokú végzettség,
kereskedelmi / szakirányú végzettség,
kereskedelem területén szerzett vezetői tapasztalat,
targoncavezetői engedély.