www.cvonline.hu

Éjszakai árubeszámoló

  • A hirdetés 513 napja lejárt

Nagy múlttal rendelkező, magyar tulajdonú, egészséges alapanyagokkal dolgozó sütőipari üzem
ÉJSZAKAI ÁRUBESZÁMOLÓ
munkatársat keres.

Éjszakai árubeszámoló munkatársakat keresünk, kiemelkedő bérezéssel!

Feladat: áru rekeszekbe való áthelyezése, szállítólevelek olvasása

• Tapasztalatot tekintve nincs elvárás!

• Hosszútávú munkalehetőség!

• Korrekt, pontos kifizetés, megbecsült munkavégzés!

• Kulturált munkakörnyezet!

Munkavégzés helye: BUDAKALÁSZ
(Könnyen megközelíthető Budakalász HÉV állomásról 10 perc sétával vagy Rákospalota, Újpest felől a 204-es busszal.)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el önéletrajzát magyar nyelven a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő