www.cvonline.hu

EHS Vezető

  • A hirdetés 1031 napja lejárt

Magyar tulajdonban álló nagyvállalat keres

EHS Vezető

munkatársat.

Feladatok:

  • Környezet-, egészség- és munkavédelmi program vezetése.
  • Egészség- és környezetvédelmi, munka- és tűzvédelmi feladatok, tevékenységek elvégzésének koordinálása, irányítása, illetve e feladatokhoz kapcsolódó szabványok és előírások alkalmazásának vizsgálata, valamint az ezek bevezetéséhez szükséges eljárások kialakítása.
  • Munkavédelmi szabályok, szabályzatok folyamatos fejlesztése, ellenőrzése.
  • KEM szabályok betartásának biztosítása.
  • KEM oktatási programok érvényesítésének biztosítása.
  • Felelős az oktatási anyagok elkészítéséért, oktatások megvalósításáért.
  • Kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal, részvétel a hatósági eljárásokban.
  • Környezetvédelmi bevallások elkészítése.
  • Balesetek kivizsgálása, jelentése a munkavédelmi hatóság felé.
  • A szervezet tevékenységéből adódó általános egészségvédelmi kockázatok meghatározása, a veszélyek elleni védelem kialakításának irányítása.
  • A balesetek és problémák feltárásában való személyes részvétel és javaslatok tétele a megelőző intézkedésre.

Elvárások:

  • Felsőfokú munkavédelmi végzettség
  • KEM területen szerzett, többéves tapasztalat
  • KEM szaktudás
  • Vezetői gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munka
  • Kiváló csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben érdeklődését felkeltettük, kérem, hogy szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével küldje el a lenti e-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő