www.cvonline.hu

EHS vezető

  • A hirdetés 370 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Több száz főt foglalkoztató, gyártási tevékenységet folytató vállalat részére keresünk felsővezetőt a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Munka-, tűz-, környezet- és egészségvédelmi feladatok irányítása;
A vállalat környezetvédelmi, munkavédelmi, tűzvédelmi politikájának folytonos javító tevékenysége a törvényi előírások, valamint vevői követelmények figyelembe vételével;
A munka-egészségügyi szolgáltató munkájának koordinálása;
Oktatások, tréningek lebonyolításának koordinálása;
Folyamat szabályozások elkészítése a jogszabályoknak, belső utasításoknak megfelelően;
Belső auditok koordinálása;
Riportolás a vezetőség részére.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség (munkavédelmi szakmérnök)
Több éves releváns tapasztalat, lehetőség szerint gyártó vállalatnál
Angol nyelvismeret

Munkavégzés helye:

Budaörs régió, Pest megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Cafeteria, bejárástámogatás 100%-ban