www.cvonline.hu

EHS Vezető

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1018084
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Megbízónk csapatába keresünk élelmiszerbiztonsági területen szerzett tapasztalattal rendelkező

MINŐSÉGÜGYI és ÉLELMISZERBIZTONSÁGI KOORDINÁTORT

Partnerünk a világ vezető öblösüveggyártójaként, több mint száz éve készít tiszta, fenntartható, márkaépítő üvegcsomagolást számos, a világ legismertebb élelmiszer- és italmárkájának. Globálisan 80 gyártási üzemben, 27000 alkalmazottat foglalkoztat. Lehetőség van a világ különféle nemzetiségű munkatársaitól tanulni, illetve velük együtt dolgozni. A kollégák minden nap úgy érezhetik, hogy a munkájuk értéket teremt. A vállalat nagy hangsúlyt fektet a szakmai továbbképzésre. Ha csatlakozik a csapathoz, olyan munkaadóra talál, amely támogatja a közösséget, amelyben élnek és dolgoznak a kollégák.

Feladatok, amik Önre várnak

n  A teljes minőségügyi és élelmiszerbiztonsági rendszer megfelelő működtetése

n  A gyártási folyamatokhoz kapcsolódó minőségügyi és élelmiszerbiztonsági folyamatok fejlesztése

n  A supervisor munkatársak támogatása

n  Kapcsolattartás a külső auditorokkal, belső auditok lebonyolítása, ellenőrzések végrehajtása, kiigazító intézkedések lebonyolítása

Elvárások:

n  Felsőfokú végzettség minőségügyi vagy gépészmérnöki területen

n  Legfeljebb 2 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat

n  Rendszerben való gondolkodás képessége, folyamatok átlátása

n  Kezdeményező személyiség, kiváló kommunikációs és együttműködési készség, strukturált, fegyelmezett munkavégzés

n  Erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás, mind szóban és írásban (napi szinten használni kell)

n  MS Office alkalmazások ismerete

Amit a Partnerünk kínál:

n  Hosszú távú munkalehetőség a régió egyik legelismertebb munkáltatójánál

n  Előrelépési lehetőség

n  Versenyképes fizetés és juttatások

n  Összetartó csapat, barátságos munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

n  Békés megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-001/5559-2/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya