www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1046123
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
A megbízónk egy multinacionális autóipari beszállító cég.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
EHS VEZETŐ/ TEAMLEADER

Feladatok:
  • Az EHS terület vezetése: MUNKA-, TŰZ-, KÖRNYEZET-, és EGÉSZSÉGVÉDELMI feladatok irányítása;
  • A vállalat környezetvédelmi, munkavédelmi, tűzvédelmi politikájának folytonos javító tevékenysége a törvényi előírások, valamint vevői követelmények figyelembe vételével;
  • A munka-egészségügyi szolgáltató munkájának koordinálása;
  • ISO 14001 irányítási rendszer felügyelete;
  • EHS oktatások, tréningek lebonyolításának koordinálása;
  • Folyamat szabályozások elkészítése a jogszabályoknak, belső utasításoknak megfelelően;
  • Belső AUDITOK koordinálása;
  • Elemzések, külső és belső jelentések, intézkedési tervek készítése a vezetőség részére;
  • Biztonságtechnikai terv és stratégia elkészítése.

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (munkavédelmi, környezetvédelmi szakmérnök)
  • Multinacionális GYÁRTÓ CÉGNÉL (autóipar, elektronika) hasonló munkakörben (Environmental Health and Safety) eltöltött 3-5 év tapasztalat;
  • Aktív, kommunikációs szintű ANGOL nyelvtudás;
  • Vezetői tapasztalat;
  • Kiváló problémamegoldó képesség;
  • Precizitás, terhelhetőség;
  • Önálló munkavégzés;
  • Határozott fellépés.

Munkavégzés helye: Mór

Tech People LÁBLÉC