www.cvonline.hu

EHS vezető (Győr)

  • A hirdetés 277 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi tulajdonban lévő gyártó vállalat részére keresünk tapasztalt leendő kollégát, a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

A munkavédelmi és tűzvédelmi szabályok és törvényi követelmények betartása és betartatása, tűzvédelmi bejárások megszervezése és végrehajtása, munkabiztonság ellenőrzése és javítása, munkavédelmi bejárások szervezése;
2 beosztott kolléga + külső tanácsadó vállalat munkájának összefogása, feladatok delegálása;
Biztonságos munkakörülmények (munka,környezet és egészségvédelem) fenntartása, az egészséget nem veszélyeztető biztonságos munkakörülmények kialakítása;
Veszélyes gépek/berendezések munkavédelmi üzembe helyezési dokumentálása;
Üzembe helyezési, épületvillamossági, zajmérési jegyzőkönyv készítés, munkahelyi és környezeti levegőszennyezettség mérési jegyzőkönyvek dokumentálása, levegő tisztaságvédelmi bejelentések készítése;
Meglévő szabályzatok működtetése, esetleges új szabályok kidolgozása;
Együttműködés a társterületekkel a munkabiztonság javítása érdekében hozott intézkedések megvalósításában és annak követésében;
Riportolás a gyárigazgató és regionális HR igazgató részére.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség (diploma) +
Min. középfokú munkavédelmi végzettség
Több éves EHS tapasztalat gyártó vállalatnál, lehetőség szerint vezetői is
Aktív angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Győr-Moson Sopron megye, Győr

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Valóban motiváló, piaci helyzetnek megfelelő bérezés és juttatási csomag
Vezetői bónusz
Bejárás teljes támogatása
Stabil háttér, ahol a munkabiztonság elsődleges szempont! A leendő kolléga megbecsült tagja lesz a management csapatnak!

Helyek Veszprém
Veszprém
Szombathely
Tatabánya
Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség