www.cvonline.hu

EHS technikus

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 859796

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz!

Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics Tabon lévő telephelyére csapatunk bővítése érdekében keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Az első számú vezetőre háruló (törvényekből) munka- és tűzvédelmi feladatok ügyintézése;
  • A munkabiztonságot és tűzbiztonságot szabályozó törvényben, rendeletekben, szabványokban meghatározott feladatok elvégzése / elvégeztetése külső vállalkozásokkal;
  • A munkabiztonságot és tűzbiztonságot szabályozó törvényben, rendeletekben, szabványokban meghatározott feladatokban közreműködés;
  • Tűzjelző és hangosító hálózatot érintő ellenőrzések elvégzése, naprakész ismerete;
  • Munkabiztonsági és tűzbiztonsági szabályozások elkészítése, aktualizálása;
  • Munkabiztonsági és tűzbiztonsági auditok megtartása;
  • Munkabiztonsági és tűzbiztonsági oktatások végzése, vizsgák megszervezése;
  • Balesetek, tűzesetek kivizsgálása, nyilvántartása;
  • Tervek, technológiák, berendezések, létesítmények munkabiztonsági és tűzbiztonsági felülvizsgálata;
  • Létesítmények, gépek, berendezések biztonságtechnika vizsgálata és üzembe helyezése;
  • Törvényi, szabványi változások figyelemmel kísérése;
  • Kapcsolattartás a munkabiztonságot és tűzbiztonságot érintő hatóságokkal;
  • Időszakos ellenőrzések, vizsgálatok elvégzése / elvégeztetése;
  • Beruházási, átalakítási tervek munkavédelmi és tűzvédelmi véleményezése;

Elvárások:

  • Legalább középfokú munkavédelmi végzettség.
  • Számítógépes ismeretek
  • Alapfokú szakmai angol nyelvismerete előnyt jelent
  • Termelő/elektronikai gyártó vállalatnál szerzett több éves tapasztalat előny
  • Előnyt jelent a középfokú tűzvédelmi szakképesítés, emelőgép ügyintézői képesítés.
  • Személygépkocsi jogosítvány szükséges.
  • ISO 9000, ISO/TS 16949, ISO 14001 és az MSZ 28001, 28002 előírásainak ismerete előny

Amit Kínálunk:

  • Változatos, kihívást jelentő munkakör
  • Folyamatos tanulási, és fejlődési lehetőség

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a e-mail címre:

E-mail cím megjelenítése