www.cvonline.hu

EHS TEAM VEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.03.29.
Hirdetés azonosító: 971910

Megbízónk anyavállalata innovációban élenjáró, független autóipari gyártó és fejlesztő csoport, amely 30 országban közel százezer főt foglalkoztat. A másfél évtizede működő magyarországi gyár több lépcsőben bővült, gyártókapacitása és létszáma jelentősen nőtt. A dinamikusan fejlődő gyártást korszerű kutatás-fejlesztési tevékenység alapozza meg. Megbízónk a minőséget, a termelékenységet  és a munkabiztonságot elsődleges fontosságúként kezeli. Számára, a gyárbővítéshez kapcsolódó többletfeladatok figyelembe vételével, elkötelezett vezetőt keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • EHS fejlesztési stratégia kidolgozása, pénzügyi tervezése és a megvalósításhoz kapcsolódó projektek koordinálása
  • A vállalat KIR rendszerének nyomon követése, aktualizálása és fejlesztése. A MEBIR bevezetése, folyamatos karbantartása és fejlesztése
  • A vállalat környezetvédelmi, egészségvédelmi, munkavédelmi rendszerének működtetése és fejlesztése a jogszabályi előírásoknak és a vállalatcsoport elvárásainak megfelelően. A feladatok elvégzésének szakmai kontrollja és koordinálása
  • Biztonságtechnikai feladatok elvégzésének szakmai kontrollja és koordinálása. A telephely és az épületek védelmével kapcsolatos tevékenységek felügyelete, az őrzés-védelmet ellátó külső szolgáltató tevékenységének koordinálása
  • A munkavédelmi jogszabályok és a vállalatcsoport munkavédelmi előírásai gyáron belüli betartatásának koordinálása
  • Munkavédelmi szabályzat és szabályok folyamatos fejlesztése
  • Gépek, berendezések üzembe helyezési és nagyjavítás utáni újraindítási eljárásában a munka-, környezet-; és tűzvédelmi valamint foglalkozás-egészségügyi megfelelőség ellenőrzése
  • Új felvételes dolgozók, vállalkozók, beszállítók elméleti, munkavédelmi oktatásának és beszámoltatásának szervezése
  • Tűzvédelmi jogszabályok és a vállalatcsoport előírásai gyáron belüli betartatásának biztosítása, koordinálása
  • Az ISO 14001 és OHSAS 18001 szabványok szerinti működés biztosítása
  • A vállalati EHS csapat vezetése, koordinálása és támogatása
  • A társasági szintű EHS auditok, ellenőrzések és bejárások szervezése, koordinálása
  • Balesetek, környezetvédelmi káresemények, foglalkozási megbetegedések nyilvántartása, kivizsgálása, előírások szerinti jelentése a hatóságok felé, továbbá a megfelelő javító és megelőző intézkedések bevezetése
  • Munka- egészség- és környezetvédelmi kockázatok és potenciális problémák felmérése, elemzése és a veszélyek elleni védelem meghatározása és megvalósítása
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal
  • A menedzsment rendszeres tájékoztatása a teljesítésekről, trendekről és felmerülő problémákról

Elvárások

  • Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) szakirányú diploma
  • Felsőfokú munkavédelmi végzettség (felsőfokú munkavédelmi oklevél vagy munkavédelmi szakmérnök képzettség)
  • Angol nyelvtudás
  • Gyártóvállalatnál, multinacionális környezetben, EHS területen szerzett legalább 5 év szakmai és vezetési tapasztalat
  • Proaktív, precíz, következetesen és objektíven dolgozó és vezető személyiség

Amit megbízónk nyújt

  • Komplex juttatási csomag (13. havi fizetés, teljesítmény prémium, cafeteria, közlekedés támogatása)
  • Szakmai és szervezeti fejlődési lehetőség a növekvő vállalatnál

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: EHS TEAM VEZETŐ, Veszprém megye