www.cvonline.hu

Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: EHS Szakember, Munkabiztonság területe

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Fejér

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Az AWPE, az Arconic Wheel Product Europe autóbuszokhoz és kamionokhoz készít piacvezető préskovácsolt alumínium kereket. Kimagasló termékeinek vevői az autóipari szektor legnagyobb busz és kamion gyártói.

Feladatok:

  • Proaktív szakmai támogatást nyújt és koordinálja a vállalat munkabiztonsági tevékenységét:
  • Egyéni védőeszköz rendszer koordinálása;
  • Gépek, belső közlekedés biztonsága;
  • Leesés védelem;
  • Vállalkozók biztonsága;
  • Aktív jelenlét a gyáregység mindennapjaiban.

76 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Elvárások:

  • Minimum középfokú munkavédelmi végzettség (munkavédelmi technikus OKJ 52 862 01);
  • Minimum 5 éves multinacionális vállalaltnál - elsősorban autóipari területen- szerzett EHS vagy munkavédelmi gyakorlat;
  • Aktív, szakmai angol nyelvtudás;
  • Készség szintű MS office tudás (excel, powerpoint, word).

Előnyök:

  • Munkavédelmi szakmérnök képesítés;
  • Tűzvédelmi és ipari higiéniai tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes alapbér;
  • Negyedéves teljesítmény bónusz;
  • Kiemelkedő cafeteria csomag;
  • Önkéntes nyugdíjpénztár a cafetéria csomagon felül;
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag
  • Munkába járás támogatása;
  • Vállalati kulturális és egészség megőrző programok;
  • Támogató munkahelyi környezet, gondoskodó vállalat.
Kategória Gyártás / Termelés, Munkavédelmi szakértő, Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem, Környezetvédelmi asszisztens, Környezetvédelmi ellenőr, Környezetvédelmi felügyelő, Környezetvédelmi tanácsadó
Régió Székesfehérvár
Fejér
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű