www.cvonline.hu

EHS SUPPORT SPECIALIST (6532)

  • A hirdetés 932 napja lejárt

A Pannon-Work Munkaerő-kölcsönző és –közvetítő cég multinacionális megbízó partnere számára – fóti munkavégzéssel - munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
EHS Support Specialist

Feladatok:
•Gyártósorok felülvizsgálata környezet-, munka- és egészségvédelmi szempontból
•Magas minőség és EHS-megfelelőség biztosítása
•Munkavédelmi oktatások, tréningek szervezése és lebonyolítása
•Üzemi balesetek kivizsgálása
•Részvétel az új gépek, berendezések biztonságos üzembe helyezésében
•A szemét- és vegyszerkezelés biztosítása a környezetvédelmi előírásoknak megfelelően
•Törvényi változások-előírások nyomon követése
•Vezetők támogatása
•Dolgozókkal kapcsolatos EHS-ügyek intézése, rendelékezésre állás EHS- kérdésekben

Elvárások:
•Aktív, felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
•Főiskolai/egyetemi szakirányú végzettség (környezetmérnök)
•Hasonló területen szerzett, legalább 3 éves tapasztalat
•MS Office alkalmazások magabiztos ismerete
•Ügyfélorientált gondolkodás
•Önállóság, csapatmunka
•Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs képesség

Amit kínálunk:
•Ingyenesen igénybe vehető céges buszok Budapest több pontjáról
•Modern munkakörnyezet, kedvezményes étkezési és sportolási lehetőség
•Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
Fót (Bp-től 10 Km, céges buszok Budapest több pontjáról indulnak)

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „EHS Support Specialist”
Érdeklődni a 06/1-381-1048-es telefonszámon lehet.