www.cvonline.hu

EHS Specialista

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 714956

Nagy múltú, világszerte telephelyekkel, termelőegységgel rendelkező multinacionális partnercégünk új munkatársat keres, több száz főt foglalkoztató gyáregységéhez a következő vezetői szintű pozícióba:

Feladatok:
  • A pozíció célja:
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi és egészségvédelmi feladatok irányítása, szervezése, koordinálása-önálló felelősségi körrel, a gyárigazgató és az európai EHS Manager vezetése mellett.
  • biztonságtechnikai stratégia és éves biztonságtechnikai terv elkészítése;
  • munkavédelmi szaktevékenységek: kockázatelemzés, intézkedési terv elkészítése;
  • balesetek, incidensek kivizsgálása, megelőzésének kidolgozása, munkabiztonsági szemlék szervezése, végzése;
  • hulladékgazdálkodási terv elkészítése, felülvizsgálata;
  • ISO 14001 irányítási rendszer felügyelete;
  • elemzések, külső és belső jelentések készítése, adatszolgáltatás;
  • EHS oktatások, tréningek szervezése.
Elvárások:
  • munkavédelmi szakmérnöki végzettség;
  • iparvállalatnál szerzett legalább 3 éves tapasztalatot EHS területen; multinacionális, munkakörnyezetben szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent;
  • magabiztos szakmai angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban egyaránt;
  • ISO 14001 rendszer ismerete;
  • tűzvédelmi végzettség előnyt jelent.
Amit kínálunk:
  • versenyképes, a pozíció felelősségéhez igazított juttatások;
  • biztos vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség;
  • jól kialakított, működő folyamatok;
  • önállóságot igénylő, felelősségteljes munkakör.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes angol, illetve magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal, E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió