www.cvonline.hu

EHS specialista

  • A hirdetés 798 napja lejárt
Partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely jelentős fejlesztést valósít meg a következő két évben.

Munkavégzés helye:
Dunaújváros

Feladatok:

  • A gyári munkavédelmi és egészségvédelmi feladatok koordinálása
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal
  • A biztonságos és egészséges munkakörnyezethez szükséges folyamatos fejlesztések vezetése
  • Kockázatelemzés és -értékelés, a szükséges védelmi eszközök meghatározása
  • Munkabalesetek kivizsgálása és a kapcsolódó dokumentáció elvégzése
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Felsőfokú munkavédelmi szakképesítés
  • Hasonló, lehetőleg ipari környezetben szerzett tapasztalat (esetleg hatósági tapasztalat)
  • Jó angol nyelvtudás (napi munkához szükséges)
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Erős érdekérvényesítő személyiség
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely
  • Fejlődési lehetőség, külföldi tréningek
  • Nyelvi és szakmai képzések
  • Bejárási, albérleti, lakhatási támogatás
Helyek Dunaújváros
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő